THY uçuşları satışa açıldı

THY uçuşları satışa açıldı

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında durdurulan Türk Hava Yolları seferleri için satışlar yeniden başladı. Yurtiçi bazı seferler için 20 Nisan, Yurtdışı dahil tüm seferler için tarih 1 Mayıs.

Türk Hava Yolları, Türkiye’de Kovid-19 salgınının yayılmaya başlamasıyla birlikte alınan önlemler kapsamında önce dış hat seferlerini iptal etmiş, iç hat seferlerini ise sınırlandırmıştı. Daha sonra ise tüm iç hat seferlerinin iptal edildiği açıklanmıştı.

Türk Hava Yolları, Covid-19 salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında durdurulan seferleri yeniden satışa açtı.

Türk Hava Yolları, 1 Mayıs’tan itibaren tüm iç hat ve dış hat uçuşlarının satışa açıldığı duyurdu. Şirketin internet sitesi üzerinden yapılan aramalarda da 1 Mayıs tarihinden itibaren iç hat ve dış hat uçuşları için bilet satın alınabiliyor.

İstanbul-Ankara, İstanbul-İzmir gibi bazı seferler içinse 20 Nisan tarihinden itibaren başlayan uçuşlara bilet bulabilmek mümkün.

Türk Hava Yolları, Türkiye’de Covid-19 salgınının yayılmaya başlamasıyla birlikte alınan önlemler kapsamında önce dış hat seferlerini iptal etmiş, iç hat seferlerini ise sınırlandırmıştı. Daha sonra ise tüm iç hat seferlerinin iptal edildiği açıklanmıştı.

(Airport Haber)

Paylaş :

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *