İsrafın böylesi görülmedi! Bebeğe tek taş pırlanta takıldı!

İsrafın böylesi görülmedi! Bebeğe tek taş pırlanta takıldı!

Ihlamur Kasrı’ndaki ihtişamlı bebek mevlidi sosyal medyada tepki çekti. Bir bakanlıkta müşavir olduğu belirtilen bir babanın kızı için düzenlenen mevlitte minik bebeğe bir de tek taş pırlanta yüzük takıldı

Ihlamur Kasrı’ndaki ihtişamlı bebek mevlidi sosyal medyada tepki çekti. Bir bakanlıkta müşavir olduğu belirtilen bir babanın kızı için düzenlenen mevlitte minik bebeğe bir de tek taş pırlanta yüzük takıldı. Görüntüler israfı haram kılan İslam’a yapılmış bir hakaret olarak değerlendiriliyor.

İSTANBUL’un tarihi mekanlarından Ihlamur Kasrı’nda düzenlenen bebek mevlidi sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Sosyal medya fenomeni Büşra Nur Çalar’ın kızı Berra için düzenlenen mevlit sosyal medyada paylaşıldı. Ihlamur Kasrı’nda düzenlenen mevlit için oldukça ihtişamlı bir organizasyon düzenlendiği görülüyor.

Büşra Nur Çalar’ın sosyal medya hesaplarından paylaştığı görüntüler sonrası sosyal medyada tartışmalarda israf vurgusu yapılıyor. Daha önce bebeği Berra Aksa için hazırladığı bebek odası ile de çok konuşulmuştu.

İslami Analiz

Paylaş :

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *