Rus çelik şirketinin Belçikalı yöneticisi ölü bulundu

Rus çelik şirketinin Belçikalı yöneticisi ölü bulundu

Dünyanın en büyük çelik üreticilerinden NLMK’nin AR-GE Bölümü’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Bruno Charles De Cooman’ın cansız bedeni yaşadığı apartmanın altında bulundu.

Ünlü iş adamı ölü bulundu!

Rusya’nın başkenti Moskova’da Kremlin yakınlarında korkunç bir olay yaşandı… Belçikalı üst düzey yönetici Bruna Charles De Cooman, şüpheli bir şekilde hayatını kaybetti.

Dünyanın en büyük çelik üreticilerinden Novolipetsk Steel’in (NLMK) Araştırma-Geliştirme Bölümü’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev alan De Cooman’ın cansız bedeni yaşadığı apartmanın altında bulundu.

Vatan gazetesinin haberine göre, Yaşadığı lüks binanın 9’uncu katında yaşayan 59 yaşındaki De Cooman’ın pencereden düştüğü açıklanırken olayın şüpheli olduğu ve bir soruşturma başlatıldığı duyuruldu. Belçikalı iş insanının iş arkadaşları ve yakın dostları, geçen sene bu göreve başlayan De Cooman’ın herhangi bir intihar belirtisi göstermediğini söyledi.

De Cooman’ın çalıştığı şirket Rusya’nın en büyük dört çelik üreticisinden biri olarak biliniyor. Şirket, oligark Vladimir Lisin’e ait.

Paylaş :

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *