“Mor Çatı, KADEM, KAGİDER gibi derneklerden uzak durun!”

“Mor Çatı, KADEM, KAGİDER gibi derneklerden uzak durun!”

Banu Avar: “Yurtdışından gelen felsefeleri kabul eden ve bunun için de yurtdışından bol miktarda hibe alan derneklerden Uçan Süpürge, Mor Çatı, KADEM, KAGİDER gibi derneklerden uzak durun. Bunlar zehirlidir ve zehri bala bulayıp bize vermektedirler.”

FEMİNİZM DALGASINA KAPILMAYIN

Gazeteci-Yazar Banu Avar, Zonguldak’ta “Dünya Düzeni” başlıklı bir konferansa katıldı.

Milli Gazete’de yer alan habere göre, katıldığı konferansta çarpıcı değerlendirmelerde bulunan Avar, erkekleri düşman kabul eden bir kadın düşüncesi oluşturulduğunu söyledi. Söz konusu düşüncelerin feminist dalgayla yayıldığını kaydeden Avar, “Feminizm dalgasına kapılmayınız ey kadınlar. Erkekler düşman değildir. Kadın ve erkek olarak sınıfsal düşmanlarımız var. Yani Hillary Clinton kadındır ama benim düşmanımdır” ifadelerini kullandı.

BU DERNEKLERDEN UZAK DURUN

Gazeteci-Yazar Banu Avar, yapmış olduğu konuşmada Mor Çatı ve KADEM gibi oluşumlardan uzak durulması gerektiğini belirtti.

Avar konuya ilişkin olarak, “Yurtdışından gelen felsefeleri kabul eden ve bunun için de yurtdışından bol miktarda hibe alan derneklerden; Uçan Süpürge, Mor Çatı, KADEM, KAGİDER gibi uzak durun. Bunlar zehirlidir ve zehri bala bulayıp bize vermektedirler. Buna benzer herhangi bir derneğe, oluşuma yaklaşıyorsanız, dışarıdan para alıyor mu ilk sorunuz olsun. Bunu araştırmadan hiçbir yerin yanına yaklaşmayın” ifadelerini kullandı.

Paylaş :

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *