Küresel şeytani düzenin ‘çocuklara’ getirdikleri!

Küresel şeytani düzenin ‘çocuklara’ getirdikleri!

İnsan varlığına, fıtratına yönelik sistematik bir saldırı söz konusu. Ahlaksız, şuursuz, cani, haydut bir toplum oluşturarak ahengi bozmak istiyorlar. Bu aynı zamanda Allah’ın nizamına bir başkaldırıdır.

“Dünya çocuklar için kötüye gidiyor” diyen Ufuk Coşkun, küresel şeytani düzenin işleyiş tarzının insanın fıtratına sistematik bir saldırı yönelttiğini ve bunun aynı zamanda Allah’ın nizamına bir başkaldırı olduğunu belirtiyor.

İşte Ufuk Coşkun’un Milat gazetesindeki o yazısı:

İnsanlık, dünyayı yaşanmaz hale getirmeye ant içmiş, küresel şeytani düzenin tuzağına düşmüş durumda. Öyle zalim bir sistem inşa edildi ki bundan en çok zarar gören de çocuklar oluyor. Çünkü hedefte çocuklar var. Bugün dünyada tam 40 milyon modern köle bulunmaktadır. Zorla çalıştırılan işçiler, fuhuşa ve evliliğe zorlanan kadınlar ve kaybolan çocuklar…

2017 verilerine göre 152 milyon çocuğun işçi olarak çalıştırıldığı bir dünyada yaşamaktayız. Sadece Irak’ta 3 milyon 600 bin çocuk ölüm, yaralanma ve cinsel istismar riski altında. Yeryüzündeki savaşlar ise hep İslam beldelerinde gerçekleşiyor. Savaşların hüküm sürdüğü dünyada 3 milyondan fazla kişi vatansız, milyonlarca insan ise mülteci konumuna düşürüldü.

Dünya genelinde her yıl yaklaşık 1,2 milyon dolayında çocuk, kaçakçılar ve suç çetelerinin eline düşüyor. Bu çocukların büyük bir kısmı İngiltere, ABD ve Almanya genelindeki pedofililere 15 ila 150 bin dolar karşılığında satılıyor ve uzun yıllar seks kölesi olarak kullanılıyor.

Çocuklar, zenginlerin tecavüz etmesi için satılıyor, ezoterik örgütlerin ayinlerinde toplu tecavüzlere maruz bırakılıyor ve kurban ediliyor dahası ilaç kobayı olarak kullanılıyor. Uyuşturucu kaçakçılığında kullanılan ve dilendirilen çocukları saymıyorum bile!

“10 binin üzerinde göçmen çocuğun AB ülkelerine geldikten sonra kaybolduğu” açıklanmıştı. Bir yazımda “ Nerede bu on bin çocuk?” diye sormuştum. Haber yok!

Geçen yıl Arakan’dan sınırı aşarak Bangladeş’e kaçmak zorunda kalan 650 bin kişiden yarısı, 18 yaşından küçük çocuklardı. Kongo’da 850 bin çocuk ise yerinden yurdundan edildi. Somali’de 2017’nin ilk 10 ayında yaklaşık 1800 çocuk çatışmalara sokuldu. Güney Sudan’da ise 2013’ten bu yana silahlı gruplara katılan çocukların sayısı 19 bini aştı.

Diğer taraftan Amerika’da yılda 13 bin çocuk evleniyor. Son 15 yılda Amerika’da 200 binden fazla çocuk evliliği gerçekleşti. Belli koşullar altında evlenen bu çocuklar arasında 10 yaşında üç kız çocuğu ve 11 yaşında bir erkek çocuğu da var. Evlendirilen çocukların en küçükleri 2001 yılında Tenessee’de evlenen 10 yaşındaki kız çocukları kendilerinden yaşça büyük 24, 25 ve 31 yaşındaki adamlarla evlendirildiler.

ABD’de son 15 yılda resmi olarak 14 yaşın altında 1000’den fazla çocuğa evlilik izni verildi.

Amerika’nın Alabama Eyaletinde 14 yaşında bir kız çocuğu 74 yaşında bir adamla, Idaho’da ise 17 yaşında bir kız çocuğu 65 yaşında bir adamla evli. Çocuk gelinler çoğunlukla fakir ailelerin çocuklarından oluşuyor.

İnsan varlığına, fıtratına yönelik sistematik bir saldırı söz konusu. Ahlaksız, şuursuz, cani, haydut bir toplum oluşturarak ahengi bozmak istiyorlar. Bu aynı zamanda Allah’ın nizamına bir başkaldırıdır.

Bakınız daha yakın bir zamanda ABD’li kozmetik markası Maybelline piyasaya sürdüğü yeni rimelinin reklam kampanyasını Instagram’da üç milyon takipçisi olan Manny Gutierrez isimli bir erkeğin yapacağını duyurdu. Maybelli’nin reklam yüzü olacak erkek Gutierrez ise makyajın cinsiyeti olmaz dedi.

ABD’li kozmetik şirketi Covergirl ise reklam yüzü için yine erkek olan James Charles ile anlaştı. Armani ise hem erkekler hem de kadınlar için ortak dudak kremi üretti. Hatırlarsınız, nötr cinsiyet projesini yazmış ve ülkemiz muhafazakarlarının da bu hapı kolayca yuttuğunu ifade etmiştim!

Demem o ki Türkiye’de son zamanlarda basına yansıyan dehşet verici çocuk tecavüzleri ve yaşanan ahlaki çöküntü birden gerçekleşmedi. Küresel şeytani düzen 50 yıldır fıtrata yönelik ciddi müdahalelerde bulunuyor. İdrak parçalandı, sudan balık çeker gibi ruhumuzu teslim aldılar çok ciddi bir bilinç kayması yaşanıyor.

Bugün yaşanan ahlaki yozlaşma bilinçli bir operasyonun ve uzun soluklu bir planın parçasıdır. Düşünün bu ülkenin TV’lerinde elli yıldır aralıksız ahlaksız, kirli ilişkiler, taciz, aldatma ve cinsellik işlendi. Çocuklar için bir tane çizgi film bile üretemedik. Okullar deseniz tüm bu olup bitenlerden habersiz çağdaş eğitim vermeye devam ediyor!

Çağdaşlık diye diye bu ülkenin altını oydular. Cumhuriyet balolarında ellerinde şarap kadehleriyle adam olunabileceğini sandılar.

Tüm geçmiş tarihi ve kültürel birikimi dejenere ederek zihinlere format atmak isteyen bu sinsi düşmanla baş edemezsek eğer daha çok ağlarız. Kimse suçu bir diğerine atarak işin içinden sıyrılmaya kalkmasın. Çocuklarımız tehdit altında onları kurtarmak zorundayız.

Paylaş :

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *