Genç Birikim yeni sayısı: Türkiye ABD üslerini kapatabilir mi?

Genç Birikim yeni sayısı: Türkiye ABD üslerini kapatabilir mi?

Genç Birikim dergisinin yeni sayısında kapağında yer alan “Türkiye ABD üslerini kapatabilir mi?” sorusunu başyazısında yorumlayan Ali Kaçar, siyonist rejimin baş destekçisi olan ABD’yle ilgili Türkiye’nin yapması gereken hususları sıralıyor.

Genç Birikim Dergisi’nin Kasım 2023 (257’nci) sayısı çıktı.

Siyonizmin bölgeyi kan gölüne çevirdiği günlerden geçilirken, Ali Kaçar, “Türkiye, ABD Üslerini Kapatabilir mi?” başlıklı yazısında; Siyonist İsrail ve onun baş destekçisi ABD hakkında Türkiye’nin yapması gereken hususları ortaya koyuyor.

Derginin bu ayki dosya konusu, “Filistin ve Aksa Tufanı” olarak belirlenmiş. Ali Kaçar, Cefai Demirel, Fatih Pala ve Halid Abdurrahman yazılarında Siyonist rejimin saldırılarını değerlendiriyorlar. Yine dosya konusu çerçevesinde; konuyu farklı açılardan ele alan basından derleme de dosyada yer alıyor.

Ayrıca Dr. Mehmet Sürmeli’nin “Rabbani Ulema’nın Vasıfları” makalesinin yeni bölümü ve İsmail Ceylan’ın “HAMAS’ın İsrail Saldırısı, Orta Doğu’daki Tüm Planları Değiştirdi” başlıklı tercümesi de dergide sunulan diğer yazılar.

Paylaş :

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *