İbrahim Tatlıses İsrail’de konser verdi

İbrahim Tatlıses İsrail’de konser verdi

İsrail işgali altındaki Batı Kudüs’teki konser mekanı ‘Sultan Havuzu’nda (Sultan’s Pool) sahne alan Tatlıses, binlerce İsraillinin katıldığı etkinlikte şarkılarını söyledi. Sahneden coşkulu kalabalığa seslenen Tatlıses “Sizin dualarınızla ayaktayım” dedi.

Sahneden seyircilere seslenen Tatlıses, sağlık durumuna işaret ederek “Sol elim tutmuyor ama dilim konuşuyor. Sizin dualarınızla ayaktayım.” dedi. Seyirciler de sık sık “İbo, İbo” tezahüratı yaparak şarkıcıya desteklerini gösterdi.

Konserin organizatör firması RJ Yapım’ın yöneticisi Ramazan Caboğlu, AA muhabirine, İsraillilerden beklentilerinin üzerinde bir ilgiyle karşılaştıklarını söyledi. Caboğlu, “Bir coşku bekliyorduk ama beklentimizin çok çok üstündeydi. Uzun zamandır konser veremediğinden dolayı bir beklenti vardı. Ama gerçekten böyle bir coşkuyu beklemiyorduk. Müthiş bir hasret giderildi. İbrahim Tatlıses’e köklü ve geçmişten gelen hayranlığı olan insanlar vardı. İbrahim Tatlıses şarkılarıyla büyüyen bir nesil gördük burada.” diye konuştu.

Paylaş :

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *